Wycieczka do Indii


plaża w Kovalam

 

Wycieczka do Indii

Indie to kraj budzący różne często skrajne emocje. Jedni je wprost uwielbiają inni trochę obawiają. Zapewne obawy mają te osoby, które jeszcze w Indiach nie były. Ta wycieczka do Indii, którą proponuję wiedzie do krainy nazywanej Keralą leżącej w południowo-zachodniej części Indii.

Kerala słynie z przepięknych piaszczystych plaż położonych w sąsiedztwie gajów palmowych, w których swoje małe domki mają okoliczni rybacy. Kerala to również miejsce gdzie ludzie żyją zgodnie z wielowiekową tradycją zarówno związaną z kuchnią jak i niezwykle barwnymi sarii, w które na codzień ubierają się keralki. To miejsce bezpieczne i przepełnione pozytywną energią, uśmiechniętymi i zawsze pomocnymi mieszkańcami. Kerala jest kolebką ajurwedy, według której zasad żyją ludzie ją zamieszkujący. My europejczycy przybywamy tu aby uczyć się zasad tej sztuki nazywanej wiedzą o długim życiu. Wycieczka do Indii może być początkiem odkrywania wedyjskich sposobów na przywracanie zdrowia.

Pobyt na wycieczce do Indii

Ośrodek ajurwedyjski, do którego przywożę gości z Polski jest wyjątkowy, kameralny położony na klifie nad oceanem. Goscie doświadczają szczególnych zabiegów, masaży przywracających równowagę w organizmie oraz detoksykacji. Kuracja nazywana panchakarmą trwa 2 tygodnie dla osób, które mogą sobie pozwolić na dłuższy pobyt zaleca się 3 tygodniową kurację. Wracamy odmienieni, zrelaksowani i z dużym zasobem sił witalnych. Znawcy tematu twierdzą, że zabiegi odmładzją o 10 lat. Warto zatem wybrać się na wyprawę do Indii tym razem nie tylko aby zwiedzać również po zdrowie.

Weź udział w najbliższej wyprawie do Indii